Astrum CL640 (CH-LN90WB) laptop töltő 90W 20.0V 4.50A 7.9*5.5 Lenovo
 style=
Kimenet
90W teljesítmény, 20V feszültség és 4.5A áramerősség
 height=
Csatlakozó
7.9 x 5.5mm csatlakozó
 style=
Védelem
Beépített Smart IC véd a túltöltés ellen
 height=
Led visszajelző
Beépített LED visszajelző
Kompatibilitás
Hatékony és gazdaságos megoldás a gyári töltő helyettesítésére
Magas minőség
Minőségi anyagokból készült a legszigorúbb szabványoknak megfelelően
Bővebben
GLS-el rendelve ekkor kapja meg :
MPL-el rendelve ekkor kapja meg :
További adatok
Raktáron
Részletek
Kimenet: 19.0V DC 4.20A
Csatlakozó: 5.5 x 2.5mm
Energia: 90watt
Bemenet: 100 -240V AC 2.4A
Súly: (Kb.)250g
Méret: 132 x 57 x 31mm